Krótko o mnie

Moja praca to moja pasja

Jestem dyrektorem i współzałożycielem studia Flying Wild Hog, jednej z najwiekszych polskich firm produkujacych gry komputerowe.

Z wykształcenia jestem programistą. Przez długi czas byłem programistą i szefem zespołu w firmie Scott Tiger S.A. Stworzyłem również kilka własnych niekomercyjnych projektów.

Historia

Urodziłem się w 1979 roku w Gostyninie. Gostynin to mała miejscowość 120 km na zachód od Warszawy, leżąca w otulinie parku krajobrazowego. Można znaleźć tam mnóstwo malowniczych, polodowcowych wzniesień, niezliczone jeziora oraz piękne, stare lasy.

W Gostyninie skończyłem szkołę podstawową, później liceum ogólnokształcące. Rozrywany między miłością do matematyki (niedługo potem programowania), a pasją czytania i odkrywania fascynujących dokonań humanistów - wybrałem jednak informatykę. Rozpocząłem studia na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, które ukończyłem zdobywając tytuł magistra. W międzyczasie krótko studiowałem filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Od wielu lat mieszkam i pracuję w Warszawie.

Stałe punkty w moim życiu to ukochana żona Ania oraz synowie Antoś i Jerzyk.